E-commerce Manager CEE (fashion)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Rozwój kanału e-commerce w Polsce i rynkach CEE.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży Retail - w swoim portfolio posiadająca marki fashion & lifestyle. Obecnie wraz z rozwojem struktur poszukujemy osoby na strategiczne stanowisko w obszarze E-commerce.

Opis stanowiska

  • Rozwój kanału e-commerce na dedykowanych rynkach
  • Nadzorowanie działań oraz wyników we wszystkich kanałach, m.in. e-mail marketing, social media, afiliacja, SEM,
  • SEO, programmatic, display
  • Generowanie trafficu na stronę oraz optymalizacja konwersji
  • Współpraca z działem marketingu, sprzedaży, logistyki i finansów wewnątrz organizacji
  • Egzekucja strategii zgodnie z globalnymi założeniami marek
  • Współpraca z centralą; dzielenie się wiedzą, najlepszymi praktykami i doświadczeniami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Min 3 lata doświadczenia pracy w sektorze e-commerce
  • Znajomość procesów zakupowych w e-commerce oraz doświadczenie w ich optymalizacji
  • Wiedza z zakresu SEM/SEO
  • Umiejętność zarządzania projektami oraz zewnętrznymi partnerami
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Codzienna praca w środowisku międzynarodowym
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość realnego wpływu na biznes
  • Przyjazna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page