E-commerce Key Account Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonej, proaktywnej osoby na stanowisko E-commerce Key Account Managera.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa organizacja zajmująca się zagadnieniami programów lojalnościowych i partnerskich, lider w swoim obszarze i bardzo dobry pracodawca. W związku z rozwojem biznesu i zespołu naszego Klienta, poszukujemy doświadczonej, proaktywnej osoby na stanowisko E-commerce Key Account Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie współpracy ze sklepami internetowymi, wyszukiwanie nowych, ciekawych rozwiązań w obszarze e-commerce oraz realizację wspólnych projektów i akcji promocyjnych.

Opis stanowiska

  • Bieżąca współpraca ze sklepami internetowymi będącymi liderami e-commerce w Polsce i Europie
  • Wdrażanie rozwiązania mających na celu zwiększenie efektywności działań prowadzonych dla największych sklepów internetowych
  • Monitorowanie efektów działań marketingowych i generowanych wyników sprzedażowych
  • Aktywne uczestnictwo w bieżących projektach realizowanych wspólnie ze sklepami internetowymi
  • Budowanie relacji i koordynowanie współpracy z firmami partnerskimi
  • Monitorowanie i przeprowadzanie analiz kluczowych wskaźników programu

Profil kandydata

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, mile widziane w domu mediowym, agencji interaktywnej, sieci afiliacyjnej, itp.
  • Dobra znajomość obszaru e-commerce i chęci dalszego rozwoju w tym obszarze
  • Rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i rekomendowania rozwiązań na podstawie danych
  • Pasja do poszukiwania nowych rozwiązań i pomysłów
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Zaangażowanie, entuzjazm, elastyczność
  • Umiejętność pracy zespołowej, budowania relacji i realizacji wspólnych celów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę i pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji, w energicznym zespole pasjonatów marketingu internetowego
  • Różnorodność zadań, projektów i wyzwań
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy i jej projektów i możliwość wdrażania własnych pomysłów w życie
  • Pracę z najnowszymi technologiami w grupie doświadczonych profesjonalistów
  • Przyjazną i swobodna atmosferę pracy
  • Korzystną lokalizację w ścisłym centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page