E-commerce Account Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, polskiego start-upu produkującego przyrząd będący odpowiednikiem amerykańskiego Squatty Potty, poszukujemy energetycznej i zaangażowanej osoby, która wesprze Klienta w działaniach e-commerce.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest polski start-up produkujący odpowiednik amerykańskiego Squatty Potty. Obecnie poszukujemy zaangażowanej oraz pełnej pasji osoby na stanowisko E-commerce Account Managera. Wybrana osoba będzie w pełni odpowiedzialna za działania sprzedażowe i marketingowe firmy w kanale online w Polsce i zagranicą.

Opis stanowiska

  • Wprowadzenie produktu do sprzedaży w kanale online (Polska oraz zagranica)
  • Zbudowanie oraz implementacja strategii marketingowej w kanale online
  • Współpraca z agencjami PR i digital
  • Maksymalizacja wyników sprzedażowych
  • Budowanie świadomości marki

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min 3 - letnie doświadczenie w e-commerce i digital marketingu
  • Mobilność oraz gotowość do podróży służbowych
  • Pasja i nastawienie na cel

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę nad nowym, innowacyjnym projektem
  • Elastyczny czas pracy - freelance
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page