Dyrektor Zarządzający - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań w obszarze smart city, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za rozwój Spółki skupiającej się na wprowadzeniu na rynek nowej technologii.

Dyrektor ZarządzającyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kreowanie i wdrażanie strategii rozwoju Spółki.
  • Kreowanie strategii personalnej i rekrutacja pracowników.
  • Aktywny udział w rozwoju i sprzedaży produktu Spółki zarówno na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. Zbudowanie sieci sprzedaży. Nawiązywanie długofalowych relacji z Klientami.
  • Zapewnienie płynności finansowej Spółki. Planowanie i realizacja założonego rocznego budżetu.
  • Aktywny współudział w kreowaniu nowych obszarów rozwoju produktów i usług Spółki.
  • Bliska współpraca z zespołem odpowiedzialnym za technologię.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży IT i nowych technologii.
  • Wykształcenia wyższe techniczne. Mile widziane ukończone studia MBA.
  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju organizacji typu start-up.
  • Umiejętność zarządzania strategicznego.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.
  • Umiejętność kreowania skutecznej strategii handlowej (mile widziane doświadczenie międzynarodowe).
  • Doświadczenie we współpracy handlowej z sektorem administracji publicznej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego mile widziana.
  • Dyspozycyjność i gotowości do podróży służbowych krajowych i zagranicznych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w rozwojowym przedsięwzięciu.
  • Możliwość realnego wpływu na strategię firmy i portfolio rozwiązań.
  • Atrakcyjne formy wynagrodzenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, auto służbowe do wykorzystywania w celach prywatnych).
  • Pakiet medyczny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.