Dyrektor Sprzedaży

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest deweloper specjalizujący się w budowie i sprzedaży nieruchomości premium

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowej spółki
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych poszczególnych inwestycji
  • Współtworzenie polityki cenowej firmy
  • Motywowanie i zarządzanie zespołem sprzedaży
  • Współpraca z działem marketingu, agencjami kreatywnymi i innymi podwykonawcami świadczącymi usługi w zakresie digital marketingu, kreacji i PR
  • Bieżące monitorowanie konkurencji i trendów na rynku
  • Bliska, codzienna współpraca z Prezesem Zarządu

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Sukcesy w obszarze sprzedaży mieszkań/apartamentów po stronie dewelopera
  • Wysokie kompetencje managerskie
  • Wykształcenie wyższe
  • Silne kompetencje w obszarze sprzedaży oraz negocjacji
  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych
  • Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość współtworzenia wizji rozwoju firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page