Dyrektor Sprzedaży

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta rozwiązań dedykowanych do przemysłu, w obszarze pomp, kontroli przepływu i technologii separacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją w segmencie przemysłowym.
  • Współpraca z Dyrektorem Zarządzającym w tworzeniu, rozwijaniu i monitorowaniu rocznych planów działania.
  • Opracowywanie budżetu i odpowiedzialność za wynik finansowy procesów sprzedaży.
  • Ocena, inicjowanie i rozwój nowych możliwości sprzedaży technologii.
  • Monitorowanie wypełniania ustalonych dla zespołu wskaźników KPI, celów oraz kierowanie funkcjami i wydajnością wizyt podległego zespołu (ilości i jakości wizyt handlowych) w celu wykonania ustalonych planów.
  • Analiza konkurencji i trendów rynkowych.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami.
  • Przeprowadzanie skutecznych prezentacji i negocjacji handlowych.
  • Proponowanie działań marketingowych i nadzór nad ich realizacją.
  • Godne reprezentowanie firmy jako prelegent na wydarzeniach branżowych.
  • Nadzór nad działem doradztwa technicznego.
  • Nadzór nad realizacją projektów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w sektorze przemysłowym (mile widziane w branży pomp lub rozwiązaniach dedykowanych do obiegu wody).
  • Wykształcenie wyższe w obszarze technicznym (warunek konieczny).
  • Umiejętności negocjacyjne i budowania relacji z klientami.
  • Umiejętność analizy danych.
  • Inicjatywa i kreatywność w sprzedaży.
  • Otwartość i dynamika pracy.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się w celach biznesowych.

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność w wykonywanej pracy i kreowanie strategii działu.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon).
  • Opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Pracę w organizacji kierującą się filozofią work-life balance.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, eventy pracownicze.
  • Możliwość reprezentowania marki o bardzo dobrej renomie na rynku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.