Dyrektor Sprzedaży- Sieć Franczyzowa (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest instytucja finansowa należąca do grupy bankowej, będąca jednym z liderów w obszarze specjalistycznych usług skierowanych do klientów biznesowych. W związku z dalszym rozwojem organizacji, aktualnie poszukujemy strategicznej osoby dla organizacji na stanowisko Dyrektora Sprzedaży- Sieć Franczyzowa.

Informacje o kliencie

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało wspieranie realizacji celów rozwoju sieci franczyzowej na terenie Polski poprzez: budowanie trwałych relacji partnerami, prowadzenie procesów sprzedażowych, negocjowanie umów, przygotowanie i egzekwowanie strategii oraz ścisłą współpracę z Zarządem.

Opis stanowiska

  • Rozwój sieci franczyzowej z sektora usług doradczych.
  • Trafna identyfikacja szans rynkowych w celu maksymalizacji wyników finansowych.
  • Przygotowania studium wykonalności projektu we współpracy z innymi departamentami.
  • Szacowanie wyników sprzedaży.
  • Przygotowywanie niezbędnych analiz biznesowych na potrzeby projektów.
  • Tworzenie i wdrażanie wewnętrznych procedur.
  • Zarządzanie podległym zespołem.
  • Nadzór nad przestrzeganiem najwyższych standardów, jakości sprzedaży i obsługi klienta - partnera.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, (mile widziane kierunki ekonomiczne )
  • Praktyczne doświadczenie w rozwoju sieci franczyzowej.
  • Doświadczenie w sektorze usług finansowych lub skierowanych do biznesu.
  • Trafnej identyfikacji potencjału biznesowego.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, asertywności i konsekwencji w realizowaniu zadań.
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Przeprowadzanie badań rynku oraz analiz konkurencji.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i prawo jazdy kat. B.
  • Posiadanie lub gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt managerski (B2B)
  • Udział w ambitnym i rozwojowym przedsięwzięciu biznesowym;
  • Dużą samodzielność oraz możliwość realizacji własnych koncepcji;
  • Szkolenia wspierające rozwój umiejętności kierowniczych i managerskich;
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe.
  • Auto służbowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page