Dyrektor Sprzedaży Online - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta silnego gracza na rynku B2B poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży OnlineMiejsce pracy: Warszawa

Zadania

  • Odpowiedzialność za realizację strategii sprzedażowej i marketingowej w kanale online
  • Planowanie i realizacja założonych wyników sprzedażowych
  • Nadzór nad procesem sprzedaży i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju  w celu maksymalizacji wyników
  • Aktywna sprzedaż produktów poprzez platformę sprzedaży
  • Analiza prowadzonych działań i dostosowanie ich do zmieniających się warunków biznesowych
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Zarządzanie zespołem

Wymagania:

  • Doświadczenie w budowaniu bądź zarządzaniu platformą sprzedażową  (mile widziane B2B)
  • Umiejętność strategicznego zarządzania
  • Doświadczenie w prowadzeniu nowych produktów
  • Szeroka widza w zakresie sprzedaży online, marketingu oraz nowych rozwiązań technologicznych
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności liderskie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Rozwój w kierunku Dyrektora Zarządzającego
  • Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań
  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Auto służbowe
  • Pakiet sportowy i medyczny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.