DYREKTOR SPRZEDAŻY (branża grzewcza, sanitarna)

In Job

Warszawa, mazowieckie

In Job
In Job Poland należy do spółki In Job Company, International Recruiting Company z siedzibą w Weronie i oddziałami w Europie, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Azji.

Zajmujemy się rekrutacją wykwalifikowanych profesjonalistów i wspieraniem ich w zatrudnieniu, w oparciu o umowy na czas określony i nieokreślony. Nasze bogate doświadczenie w doborze talentów - specjalistów, managerów niższego i średniego szczebla, posiadających wykształcenie kierunkowe i adekwatne doświadczenie na danym stanowisku, pozwoliło nam gruntownie poznać rynek pracy w Polsce i zagranicą. Każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, by zagwarantować naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Dzięki naszym konsultantom oraz rekruterom, posiadającym rozległą wiedzę i specjalizację w konkretnych sektorach oraz obszarach funkcjonalnych, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie, maksymalną skuteczność i szybkie reakcje na pojawiające się wyzwania.
Jesteśmy organizacją wielokulturową, dynamiczną i pełną życia. Naszym najważniejszym celem jest spełnienie oczekiwań Klientów – zarówno firm, jak i kandydatów. Realizujemy go pracując wspólnie na rzecz podstawowej wartości: Waszego rozwoju.

www.injob.com

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży grzewczej, In Job Warsaw poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

• Pozyskiwanie i dbanie o kluczowych klientów firmy, w zgodzie ze standardami biznesowymi firmy

• Nawiązywanie relacji z dystrybutorami i dbanie o rozwój nowych kanałów sprzedaży

• Rozwój sprzedaży produktów firmy i budowanie świadomości marki w Polsce

• Zarządzanie zespołem sprzedażowym, wspieranie, dbanie o jego rozwój i wyznaczanie celów

• Realizowanie strategii handlowej firmy i proponowanie nowych rozwiązań

• Monitorowanie rynku, analiza trendów rynkowych

Wymagania:

• Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu strukturami sprzedaży w firmie z branży grzewczej, sanitarnej

• Znajomość kanałów sprzedaży na polskim rynku

• Biegła znajomość języka angielskiego lub włoskiego – warunek konieczny

• Wyższe wykształcenie będzie wartością dodaną

• Bardzo dobra znajomość pakietu programów Microsoft Office oraz doświadczenie w obsłudze CRM

• Dostępność do podróży 50% czasu

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

• Premie sprzedażowe zależne od uzyskanych wyników

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji, z wieloletnim doświadczeniem w branży

• Udział w opracowaniu kierunku rozwoju znanej marki

• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, służbowy samochód

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
In Job