Dyrektor Sklepu- Warszawa

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Fashion, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Dyrektor Sklepu- WarszawaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarzadzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy
  • zarządzanie zespołem - motywowanie, kierowanie, rozwój
  • rekrutacja i szkolenie nowych pracowników
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami
  • realizacja planów sprzedażowych
  • raportowanie wyników
  • opowiedzialność za prowadzenie dokumentacji administracyjnej

Wymagania:

  • umiejętność zarządzania 30-35- osobowym zespołem
  • duża odpowiedzialność w podjemowaniu decyzji
  • umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedażowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności sprzedażowe
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • otwartość, energiczność w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstwie umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • ciekawą i dynamiczną pracę
  • szkolenia sprzedażowe i z zarządzania
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.