Dyrektor Operacyjny ds. Budowy Sieci Telekomunikacyjnej

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Celem roli będzie zapewnienie spójności długoterminowego rozwoju tego obszaru zgodnie ze strategią firmy

Informacje o kliencie

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby, na stanowisko Dyrektora Operacyjnego ds. budowy i rozwoju sieci światłowodowej.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie obszarem budowy i rozwoju sieci
  • Definiowanie KPI, budżetu, optymalizacja kosztów
  • Pełna kontrola programów (ilościowa i jakościowa, raportowanie)
  • Zapewnienie standaryzacji, stabilności, efektywności działań w reżimie budżetowym
  • Uczestnictwo w procesie definiowania strategii i taktyki
  • Tworzenie map-drogowych rozwoju
  • Identyfikowanie zależności między projektami i wzajemnych wpływów wymagań
  • Zarządzanie prawie 80 osobowym podległym zespołem
  • Zapewnienie zasobów i kompetencji wymaganych do sprawnej realizacji zaplanowanego budżetu
  • Zapewnienie wsparcia zespołów w realizacji projektów

Profil kandydata

  • Min 5 lat doświadczenia na pozycji menadżerskiej w firmach sektora telekomunikacyjnego, w budowie sieci światłowodowych
  • Min 5 lat doświadczeń w zarządzaniu zespołem kilkudziesięciu osób o rozproszonej strukturze geograficznej
  • Rozumienie modelu operacyjnego biznesu, współzależności obszarów biznesowych (sprzedaż, planowanie, budowa, systemy)
  • Doświadczenie w definiowaniu rozwiązań długoterminowych wspierających przyjętą strategię firmy
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych, prezentacji danych i wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji biznesowych.
  • Umiejętność kalkulowania i analizowania wskaźników efektywności (KPI) oraz zapewnienia ich spójności
  • Kreatywność, szukanie rozwiązań out of the box, pro-aktywność
  • Umiejętność poruszania się w szybko rozwijającej się firmie
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca dla prężnie rozwijającej się firmy
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na życie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page