Dyrektor Marketingu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z branży FMCG,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor MarketinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność na tworzenie strategii na rynku polskim
  • Zarządzanie zespołem wchodzącym w skład pionu marketingu
  • Przygotowanie budżetu marketingowego i kontrola jego realizacji
  • Sporządzanie strategicznych analiz marketingowych
  • Nadzór nad współpracą z dostawcami zewnętrznymi
  • Ustalanie celów promocyjnych

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu działem marketingu w firmie z branży FMCG
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu
  • Umiejętność zarządzania budżetami akcji marketingowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Proaktywne myślenie i wysoki poziom samodzielności

Oferujemy

  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.