Dyrektor Makroregionu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Dyrektor MakroregionuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych i przychodowych w Regionie, zgodnie ze strategią  sprzedaży;
  • Zarządzanie bieżącą pracą Kierowników Regionalnych  w osiąganiu wyznaczonych zadań, celów biznesowych oraz jakościowych;
  • Realizacja polityki kadrowej poprzez aktywne uczestniczenie w procesie rekrutacji i zatrudnienia nowych pracowników;
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych w podległym zespole,  koordynację ich realizacji oraz prowadzenie cyklicznych coachingów;
  • Dbanie o jakość obsługi Klientów, zgodnej ze standardami spółki;
  • Monitoring działań konkurencji na rynku;
  • Umacnianie wizerunku firmy poprzez budowanie długofalowych i przyjaznych relacji biznesowych z partnerami;
  • Ścisła współpraca z wszystkimi działami spółki, w celu zwiększenia sprzedaży i  poprawy jakości obsługi Klienta.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi strukturami sprzedaży w instytucjach  finansowych;
  • Poparta sukcesami skuteczność w realizacji zakładanych celów sprzedażowych;
  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży, marketingu oraz standardów obsługi klientów;
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność  i odpowiedzialność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów w ramach podległego regionu;
  • Umiejętność planowania i zarządzania budżetem.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań prace w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Samodzielność w działaniu i możliwość inicjowania własnych rozwiązań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.