Dyrektor Handlowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, spółki z obszaru wynajmu długoterminowego samochodów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor HandlowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii sprzedaży wynajmu długoterminowego;
  • Wyznaczanie oraz realizacja planów sprzedaży;
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi partnerami;
  • Zarządzanie podległym zespołem;
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi departamentami spółki;
  • Udział w negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi;
  • Analiza trendów na rynku lokalnym i perspektyw rozwoju portfela klientów.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie, poparte sukcesami na podobnym stanowisku, w spółce leasingowej/CFM/bankowości biznesowej;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość specyfiki rynku wynajmu długoterminowego;
  • Udokumentowane sukcesy w zakresie zarządzania sprzedażą i relacjami z klientem;
  • Motywacja do realizacji założonych planów biznesowych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.