Dyrektor Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba będzie bezpośrednio współpracować z Zarządem Grupy w przyszłości dołączając do Zarządu, będzie w pełni odpowiedzialna za finanse całej spółki i skupi się na tematyce pozyskiwania finansowania w zakresie dalszych inwestycji oraz przygotowania spółki do IPO.

Idealny kandydat to osoba lubiąca wyzwania, która posiada minimum 6 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości, lub w sektorze bankowym w zakresie finansowania nieruchomości i rozważa również podróże służbowe.

Informacje o kliencie

la naszego Klienta, prężnie rozwijającego się dewelopera, który od ponad 30 lat prowadzi działalność na Polskim rynku nieruchomości, aktualnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Dyrektora Finansowego do siedziby w Warszawie lub Toruniu.

Opis stanowiska

* Wsparcie Zarządu w decyzjach strategicznych związanych z inwestycjami i dalszym rozwoju spółki,
* Pozyskiwanie finansowania bankowego oraz obligacji, FIZ
* Pełna odpowiedzialność za prowadzenie finansów spółki,
* Nadzór merytoryczny nad księgowością, kontrola, weryfikacja, zarządzanie,
* Odpowiedzialność za system raportowania zarządczego oraz dla Rady Nadzorczej,
* Kontrola procesów księgowych i finansowych w spółce,
* Przygotowanie budżetów, prognoz oraz ich weryfikacja i analiza odchyleń,
* Odpowiedzialność za analizy inwestycyjne, przygotowanie scenariuszy, rekomendacje działań,
* Analiza efektywności strategicznych projektów operacyjnych i inwestycyjnych,
* Pełna odpowiedzialność za pozyskiwanie i prowadzenie procesu finansowania inwestycji, w tym negocjacje z bankami,
* Aktywne wsparcie Zarządu w polityce finansowania Grupy,
* Odpowiedzialność za planowanie i kontrolowanie przepływów finansowych (cash flow),
* Praca nad usprawnieniami procesów i procedur w dziale finansowym,
* Współpraca w zakresie innych projektów wewnętrznych,
* Współpraca z innymi instytucjami zewnętrznymi w tym: Urząd Skarbowy, Audytorzy etc.,

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne,
* Znajomość branży deweloperskiej
* Doświadczenie na podobnym stanowisku Dyrektora Finansowego/ Finance Managera w nieruchomościach, lub w banku w zakresie finansowania nieruchomości,
* Rozumienie biznesu nieruchomościowego, kluczowych decyzji, aktualnej sytuacji rynkowej i możliwości działania,
* Bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu Prawa Podatkowego i UoR,
* Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, rozwój i dbanie o motywację zespołu,
* Minimum dobra znajomość języka angielskiego,
* Otwartość na wyzwania, chęć rozwoju, proaktywne podejście,
* Otwartość w zakresie podróży służbowych.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, możliwość aktywnego wpływu na podejmowane decyzje przez spółkę, umowę o pracę lub współpracę, pełną niezależność w działaniu i pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page