Opis stanowiska pracy

Winckler Personal jest firmą doradztwa personalnego. Od blisko 7 lat wspieramy kontrahentów krajowych i zagranicznych w pozyskiwaniu kadry menedżerskiej oraz zarządzającej. W związku z rekrutacją dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Finansowy

Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Numer referencyjny: DF/02/2018

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało m.in.:

  • współtworzenie oraz realizacja strategii finansowej spółki;
  • odpowiedzialność za całość strategii finansowej spółki;
  • zarządzanie nad pracą podległego działu finansowego;
  • przygotowanie rocznego budżetu finansowego;
  • prognozowanie wyników oraz przepływów finansowych spółki;
  • bieżąca ocena ryzyka finansowego;
  • zarządzanie aktywami;
  • raportowanie oraz analizowanie, m.in. odchyleń od budżetu, odchyleń od kosztów;
  • utrzymywanie relacji i reprezentowanie spółki w kontaktach z bankami, akcjonariuszami oraz audytem zewnętrznym;
  • bieżąca współpraca z Zarządem spółki.

Oczekiwania względem Kandydata:

  • min. 3-letnie doświadczenie na w/w stanowisku;
  • wykształcenie wyższe, pożądane wykształcenie kierunkowe;
  • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych i zasad rachunkowości;
  • zaawansowana znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel;
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego.

Korzyści:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie;
  • możliwość tworzenia nowych rozwiązań;
  • przyjazna atmosfera pracy;
  • dodatkowe benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem serwisu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Certyfikat KRAZ nr 11630

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Winckler Personal Sp. zo.o. Sp. k. zos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Top management, Praca Kadra zarządzająca