Dyrektor Działu Realizacji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za koordynowanie zespołem oraz zarządzanie projektami mieszkaniowymi.

Informacje o kliencie

Dla Naszego klienta - Prężnie rozwijającego się dewelopera, który specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych na terenie Polski poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Działu Realizacji.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem realizacji i przygotowania projektów inwestycyjnych
  • Kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi wraz z uzyskiwaniem decyzji o pozwoleniach na budowę, decyzji o warunkach zabudowy oraz innych decyzji administracyjnych
  • Nadzór i monitorowanie pracy kierowników projektu oraz architektów
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz rozliczanie inwestycji w trakcie prowadzenia procesu budowlanego aż do podpisania protokołu odbioru końcowego dla generalnego wykonawcy
  • Współpraca ze wszystkim stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjnymi oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami, wykonawcami i podwykonawcami
  • Nadzorowanie nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - (techniczne, architektoniczne, prawne)
  • Minimum 3 lat doświadczenia w samodzielnym kierowaniu kilkuosobowym działem realizacji / technicznym
  • Minimum 7 lat doświadczenia w prowadzeniu inwestycji budowlanych (budownictwo mieszkaniowe)
  • Umiejętność pracy wg. procedur i uporządkowanych schematów działania
  • Znajomość aktualnych przepisów budowlanych oraz zagadnień związanych z realizacją projektów budowlanych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, nastawienie na wynik
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Wysokie kompetencje zarządcze

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + Wysokie bonusy za wynik.
  • Duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Pakiet opieki medycznej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page