Dyrektor działu przygotowania i realizacji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynacje działu przygotowania i realizacji inwestycji prowadzonych w Warszawie oraz miastach regionalnych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper, który od wielu lat specjalizuje się w projektach mieszkaniowych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem odpowiadający za przygotowanie oraz realizację inwestycji mieszkaniowych
  • Kompleksowy nadzór nad realizacją inwestycji od momentu zakupu działki to momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie i przekazania Administracji
  • Odpowiedzialność za budżetu, harmonogram oraz jakość realizowanych inwestycji przez spółkę
  • Nadzór nad realizowanymi inwestycjami spółki
  • Aktywne poszukiwanie optymalizacji umożliwiających redukujące koszt realizacji projektu
  • Nadzór i akceptacja budżetów projektowych przygotowywanych przez Kierowników Projektów
  • Koordynowanie pozyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych wymaganych do rozpoczęcia oraz zakończenia prac budowlanych
  • Nadzór nad przebiegiem procesu przetargowego na wybór GW,
  • Przeprowadzanie negocjacje z kluczowymi podwykonawcami i dostawcami poszczególnych robót/materiałów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe- preferowane techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • Min 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży mieszkaniowej
  • Znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności: interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się firmie
  • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page