Dyrektor Działu Obsługi Klienta

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za cały proces obsługi Klienta od podpisania umowy deweloperskiej, aż do zakończenia gwarancji/rękojmi.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest wiodący deweloper mieszkaniowy prowadzący inwestycje na ternie Warszawy oraz kilku miast regionalnych.

Opis stanowiska

  • Budowanie i koordynowanie zespołu odpowiedzialnego za prowadzenie klienta od podpisania umowy deweloperskiej do zakończenia gwarancji
  • Analiza technicznych planów lokali i koordynacja zmian lokatorskich w celu dostosowania mieszkania do indywidualnych potrzeb
  • Organizacja odbiorów mieszkań i przekazywanie ich Klientom wraz z podpisywaniem protokołów zdawczo-odbiorczych
  • Zarządzanie bieżącą korespondencją, płatnościami, aneksami, zmianami w umowach deweloperskich
  • Koordynowanie systemu CRM
  • Troska o najwyższą jakość obsługi Klienta

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku po stronie dewelopera mieszkaniowego
  • Znajomość Ustawy Deweloperskiej oraz Prawa Budowlanego i Kodeksu Cywilnego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w stabilnej oraz rozwijającej się firmie deweloperskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność w zatrudnieniu
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Dużą samodzielność i niezależność
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page