Dyrektor Działu Automatyki - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zaawansowanych rozwiązań automatyki przemysłowej, lidera w swojej kategorii, poszukujemy:

Dyrektor Działu AutomatykiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwiązania w zakresie automatyki intralogistycznej.
  • Zarządzanie działem automatyki na poziomie strategicznym i operacyjnym.
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży i wdrożeń.
  • Utrzymywanie relacji  z klientami i wsparcie na etapie finalizacji sprzedaży oraz wdrożeń.
  • Nadzór nad konfigurowaniem i wdrażaniem rozwiązań: systemów, produktów i usług w obszarze automatyki.
  • Odpowiedzialność za P&L.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka, mechatronika, robotyka, informatyka).
  • Jęz. Angielski – bardzo dobry (wykorzystywany w codziennej pracy).
  • Doświadczenie w obszarze automatyki.
  • Min. 3-5 letnie doświadczenie w branży rozwiązań logistycznych.
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, auto służbowe).
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna.
  • Karta MultiSport.
  • Dofinansowanie do posiłków i szkoleń.
  • Bonus roczny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.