Dyrektor ds.Zakupu Nieruchomości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces wyszukania, identyfikacji a następnie zakupu nieruchomości pod zabudowę mieszkaniową.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper mieszkaniowy który od wielu lat realizuje projekty mieszkaniowe na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Udział w planowaniu strategii rozwoju firmy;
  • Identyfikacja oraz pozyskiwanie nowych terenów i projektów inwestycyjnych w Warszawie jak również w wybranych miastach regionalnych;
  • Ocena możliwości realizacji planowanych projektów w aspektach finansowych, projektowych oraz technicznych;
  • Prezentacja potencjalnych projektów do Zarządu;
  • Zarządzanie wszelkimi działaniami związanymi z uzyskiwaniem niezbędnych uzgodnień formalno-prawnych oraz architektoniczno.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w zakupie inwestycji deweloperskich - mieszkaniowych lub komercyjnych;
  • Minimum 5 lata doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Architektura, Budownictwo, etc.);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość procesu zakupu oraz przygotowania inwestycji deweloperskich od strony prawnej, technicznej oraz finansowej;
  • Doświadczenie w pracy z lokalnymi urzędami.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B);
  • Pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju w strukturach.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page