Dyrektor ds sprzedaży IT

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz klient to wiodący na rynku IT producent zaawansowanych systemów wspomagających interakcję między klientami i dostawcami usług, takich jak wirtualny oddział, moduły klasy Business Intelligence czy call/contact center. Prowadzi zaawansowane projekty informatyczne dla znanych, globalnych marek w 12 krajach. Klienci to najbardziej rozpoznawalne marki w branżach takich jak: bankowość, ubezpieczenia, szeroko pojęta branża finansowa.

Miejsce Pracy: Warszawa 70%, Cała Polska 30%

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii sprzedaży firmy oraz nadzór nad jej realizacją
  • Sprzedaż usług IT mających na celu wzrost sprzedaży
  • Budowanie i rozwijanie długoterminowych relacji biznesowych,
  • Poszukiwanie nowych obszarów sprzedaży oraz aktywny udział w procesie wdrażania na rynek nowych usług i produktów
  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,
  • Zarządzanie i rozwój działu handlowego
  • Motywowanie i rozwój pracowników w podległym dziale
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • Analiza i monitorowanie rynku.

Wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji liderskich (motywowanie, szkolenie i rozwijanie pracowników)
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • Umiejętność współpracy z działem technicznym w celu pozyskiwania nowych klientów,
  • Zdolności analityczne,
  • Otwartość i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Dynamizm w działaniu i orientacja na cele,
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Długofalową współpracę w renomowanej Firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach zatrudnienia na b2b
  • Pakiet benefitów: karta multisport i opieka medyczna
  • Samochód służbowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media