Dyrektor ds. Sprzedaży B2B - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Dyrektor ds. Sprzedaży B2BMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie kontraktów z portfolio firmy ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich systemów bezpieczeństwa dla budynków, pozostałych systemów niskonapięciowych, zasilania elektroenergetycznego, automatyki oraz usług serwisowych;
  • realizacja rocznego planu sprzedaży;
  • ocena ryzyka oraz potencjału ofertowanych projektów;
  • negocjacje kontraktów z Klientami;
  • budowa długoterminowej oraz krótkoterminowej strategii sprzedaży;
  • proaktywne poszukiwanie nowych rynków rozwoju dla Spółki;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (techniczne lub/i ekonomiczne);
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • rozbudowana sieć kontaktów na rynku (wśród Inwestorów/Generalnych Wykonawców);
  • doświadczenie w kosztorysowaniu oraz ofertowaniu;
  • mile widziana znajomość technologii systemów niskonapięciowych oraz instalacji elektrycznych i systemów BMS;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy oparty na osiąganych wynikach;
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • udział w budowaniu marki i współpraca z doświadczonym zespołem;
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna);

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.