Dyrektor ds. Rozwoju

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Stanowisko związane jest z bieżącym funkcjonowaniem spółek energetycznych, działaniami operacyjnymi oraz rozwojem biznesu.

Informacje o kliencie

Firma z branży energetycznej, oferująca bogate portfolio usług związanych z energią elektryczną oraz odnawialną.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działaniami operacyjnymi spółki
  • Dbałość o relacje z odbiorcami, firmami zewnętrznymi
  • Negocjowanie warunków współpracy, umów i cen z nowymi partnerami
  • Odpowiedzialność za zakup energii
  • Kontakt z kluczowymi klientami oraz rozwój portfela usług
  • Kontakt z Urzędem Regulacji Energetyki oraz innymi lokalnymi urzędami
  • Bliska współpraca z zarządem
  • Zarządzanie zespołem

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość rynku energii elektrycznej w Polsce
  • Zainteresowanie obszarem odnawialnych źródeł energii
  • Silna orientacja biznesowa
  • Znajomość rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realny wpływ na funkcjonowanie spółki i jej przyszłość
  • Możliwość rozbudowania własnego zespołu
  • Szkolenia oraz rozwój zawodowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page