Oferta wyróżniona

Dyrektor ds. Przygotowania Inwestycji

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest ogólnopolska grupa deweloperska. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu inwestycjami mieszkaniowymi na stanowisko

Dyrektora ds. Przygotowania Inwestycji

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie inwestycji od Warunków Zabudowy do Pozwolenia na Budowę. Ponadto, do zakresu obowiązków będzie należało uzyskiwanie decyzji administracyjnych na poszczególnych etapach inwestycji, przygotowanie i monitorowanie wykonania harmonogramu oraz budżetu projektu. Zatrudniona osoba będzie również odpowiadała za współpracę z biurami projektowymi.

 U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wieloletnie doświadczenie w koordynacji i przygotowywania procesów budowlanych oraz inwestycji w budownictwie mieszkaniowym na stanowisku Kierownika Projektu
  • Znajomości prawa budowlanego oraz wiedzy dotyczącej procesów inwestycyjnych
  • Dobrej organizacji czasu pracy i umiejętności analitycznych
  • Mile widziana znajomość technologii BIM oraz projektów zrównoważonych

Nasz Klient Zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w strukturach Dewelopera
  • Niezbędne narzędzie pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena