Opis stanowiska pracy

DYREKTOR DS. PEDAGOGICZNYCH

Niepubliczne przedszkole dwujęzyczne na Woli zatrudni dyrektora ds. pedagogicznych. Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w pracy w przedszkolu i predyspozycje do pracy z dziećmi. Do obowiązków Dyrektora należało będzie:
- organizacja pracy nauczycieli
- nadzór nad pracą nauczycieli, w tym prowadzenie nadzoru pedagogicznego i ewaluacji wewnętrznej
- kontakty z rodzicami i reprezentowanie przedszkola na zewnątrz
- hospitacje zajęć i dzienników
- prowadzenie zajęć dydaktycznych w ograniczonym wymiarze godzin

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole
- możliwość szkoleń

Wymagania

Zapraszamy absolwentów studiów na kierunku: pedagogika – wychowanie przedszkolne lub pedagogika – wychowanie wczesnoszkolne, z doświadczeniem w pracy w przedszkolu na stanowisku wychowawcy lub kierowniczym, posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne Big Little Things realizujące progr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem