Dyrektor ds. Cyberbezpieczeństwa

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Do firmy z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora ds. Cyberbezpieczeństwa.

Dyrektor ds. CyberbezpieczeństwaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kierowanie jednostką organizacyjną, w tym nadzór nad zespołem utrzymującym infrastrukturę teleinformatyczną, w szczególności pod kątem cyberbezpieczeństwa i ciągłości pracy usług.

  • Wsparcie zarządzania sytuacją kryzysową i tworzenie planów ciągłości działania systemów.

  • Opiniowanie materiałów projektowych oraz opracowywanie wymagań w zakresie bezpieczeństwa.

  • Uczestniczenie w audytach bezpieczeństwa.

  • Analizowanie wniosków z audytów bezpieczeństwa i opracowywanie sposobu usunięcia stwierdzonych niedociągnięć przy współpracy z administratorami systemów, innymi działami i Administratorem Bezpieczeństwa Informacji (ABI).

  • Reakcja na incydenty wymagające podjęcia działań w zakresie szczegółowej analizy incydentów, ograniczenia ich skutków i rekomendacja zmian, a także śledzenia zagrożeń, prowadzenie analiz po włamaniowych i identyfikacja podatności.

  • Przygotowywanie rekomendacji i zaleceń w zakresie cyberbezpieczeństwa dla organizacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze IT/OT, w szczególności w zakresie reakcji na cyberataki, testów podatności infrastruktury, analityki incydentów lub w zakresie programowania.

  • Zarządzania zespołem w obszarze wskazanym powyżej – co najmniej 1 rok.

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów IT.

  • Praktyczna znajomość zarządzania systemami IT, znajomość softu klasy SIEM. Firewalle, routery oprogramowanie sieciowe.

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, multisport, szkolenia)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.