Doradca Techniczny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji w branży wynajmu długoterminowego, poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Doradca TechnicznyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współpraca Techniczno-Serwisowa z warsztatami naprawczymi;
  • Kontrola rozliczeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych;
  • Weryfikacja kosztorysów napraw nadesłanych przez serwis naprawczy i  akceptacja usług w zakresie realizowanych napraw mechanicznych;
  • Obsługa telefoniczna Warsztatów i Kierowców;
  • Optymalizacja kosztów obsługi technicznej pojazdów w oparciu o przyjęte standardy;
  • Weryfikacja i rozliczenie faktur kosztowych za naprawy mechaniczne;
  • Monitorowanie i przekazywanie informacji pomiędzy działami w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego zdobytego w firmie wynajmu długoterminowego na podobnym stanowisku;
  • Pasja, zainteresowanie i wiedza w zakresie mechaniki pojazdów, technik  napraw innowacyjnych rozwiązań rynkowych oraz produkcji pojazdów;
  • Znajomość procedur i  programów serwisowych gwarancyjnych , pogwarancyjnych oraz flotowych producentów pojazdów i standardów obsługi klienta flotowego;
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z warsztatami naprawczymi w zakresie napraw mechanicznych;
  • Znajomość  standardów obsługi klienta flotowego oraz detalicznego w stacjach ASO;
  • Wiedza w zakresie przygotowywania i wyliczania kosztorysów napraw;
  • Dobra znajomość procedur autoryzacji napraw realizowanych przez firmy CFM na rynku flotowym;
  • Wiedza i doświadczenie w procedurach assistance oraz wynajmu pojazdów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie mile widziana;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa wynagrodzenia + system premiowy);
  • Dofinansowanie do systemu kafeteryjnego;
  • System szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.