Doradca techniczno- handlowy

Warszawa, mazowieckie

VENOL MOTOR OIL Sp. z.o.o

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Sprzedaż środków smarowych dla klienta przemysłowego;
  • Doradztwo w zakresie doboru i zastosowania środków smarowych w przemyśle.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne / lub średnie połączone z pięcioletnim doświadczeniem zawodowym w pracy związanej z obsługą maszyn.
  • Preferowane osoby z działów utrzymania ruchu i z działów tzw. Technicznego wsparcia sprzedaży;
  • Znajomość branży maszynowej i branży środków smarowych;
  • Wiedza z zakresu przemysłowych środków smarowych;
  • Doświadczenie w sprzedaży przemysłowych środków smarowych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferty prosimy wysłać za pomocą aplikuj.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjno handlowa o profilu chemii samochodowej

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Inżynieria , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi