Doradca techniczno-handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowanie rynku w obszarze sprzedaży B2B na terenie województwa mazowieckiego,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (hurtownie, firmy wykonawcze, inwestycje),
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie właściwego doboru mocowań,
  • Aktywna sprzedaż do obecnych klientów,
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów,
  • Udział w targach branżowych.

Oczekiwania:

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej,
  • Przedsiębiorczość oraz zorientowanie na cel,
  • Samodzielność i świetna organizacja pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1- dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer oraz telefon,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • Praca w trybie home office,
  • Pracę na terenie całego województwa mazowieckiego,
  • Możliwość rozwoju w strukturach prężnie rozwijającej się firmy oraz zdobycia doświadczenia,
  • Realną szansę na budowanie struktur sprzedażowych na terenie województwa mazowieckiego.

Numer referencyjny: DTH/WA2/08/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.