Doradca Techniczno-Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży metalowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca Techniczno-HandlowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z obecnymi oraz potencjalnymi klientami.
  • Wsparcie techniczne oraz współpraca z klientem w zakresie zapytań ofertowych.
  • Współpraca z działem technologii w zakresie ustalania szczegółów technicznych i statusu realizowanych projektów.
  • Działania marketingowe mające na celu zwiększenie, rozpoznawalność marki wśród potencjalnych Klientów.
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej.
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne.
  • Mile widziana znajomość procesów obróbki metali.
  • Umiejętność pracy z klientem.
  • Wysoki poziom komunikatywności.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę u stabilnego pracodawcy.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do wakacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.