Doradca Techniczno-Handlowy (branża elektrotechniczna)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o profilu produkcyjno-dystrybucyjnym z branży elektrotechnicznej, z uwagi na rozwój działu sprzedaży, poszukujemy doświadczonych kandydatek/ów na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego (woj. mazowieckie).

Doradca Techniczno-Handlowy (branża elektrotechniczna)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych.
  • Współpraca z klientami z kanału inwestycyjnego oraz dystrybutorami osprzętu elektrotechnicznego (hurtownie, detal) na terenie woj. mazowieckiego.
  • Przygotowywanie prezentacji, ofert, kalkulacji oraz negocjowanie warunków współpracy.
  • Budowanie długofalowych relacji z ww. Klientami.
  • Bieżący monitoring rynku w celu pozyskiwania nowych partnerów handlowych.
  • Reprezentowanie firmy na rynku, udział w wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w branży technicznej, mile widziane w sprzedaży osprzętu elektrotechnicznego.
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (elektryka, elektrotechnika) będzie stanowić atut.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. poziom B1).
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, prowadzenia skutecznych negocjacji oraz organizowania pracy własnej.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji i rozpoznawalnej marce na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wsparcie produktowe i techniczne.
  • Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz benefity pozapłacowe.
  • Koleżeńską atmosferę w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.