Doradca / Konsulant Techniczny - branża grzewcza (praca stacjonarna) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest wiodący europejski producent w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej, dla którego poszukujemy dwóch kandydatów na stanowisko:

Doradca / Konsulant Techniczny - branża grzewcza (praca stacjonarna)Miejsce pracy: Warszawa

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Doradztwo techniczne – rozmowa z klientem
  • Dobór urządzeń, w tym kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła i kolektorów słonecznych
  • Wsparcie dla klienta końcowego w zakresie funkcjonowania i prawidłowych parametrów pracy urządzenia
  • Wsparcie w zakresie doboru części zamiennych dla firm współpracujących

WYMAGANIA:

  • mile widziana znajomość branży i zagadnień związanych z obsługą i eksploatacją urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i OZE
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub inżynierskie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Obsługa środowiska Windows – Pakiet Office, Excel
  • Obsługa CAD oraz programów branżowych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.