Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży odzieżowej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Doradca klienta (salon odzieżowy)

Nr ref: DK/0919/KR

Miejsce pracy: Warszawa (wiele lokalizacji do wyboru)

-Galeria Sadyba, CH Annapol, CH Reduta, Blue City

Mamy do zaoferowania:

  • stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat; bezpośrednio przez klienta;
  • wynagrodzenie miesięczne oraz system premiowy (premie wypłacane 2 razy w miesiącu);
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, zniżki na produkty w salonie);
  • jasną ścieżkę kariery: możliwość awansu i rozwoju kompetencji;
  • pracę w prestiżowym miejscu i w profesjonalnym zespole;
  • pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i uznania.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • miła i profesjonalna obsługa klientów;
  • sprzedaż produktów z oferty firmy (odzież i akcesoria);
  • dbanie o wizerunek salonu zgodnie z przyjętymi standardami (VM).

Od Ciebie oczekujemy:

  • otwartości oraz komunikatywności;
  • zaangażowania w powierzone zadania;
  • zainteresowania i pasji do mody;
  • mile widziani studenci studiów dziennych.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie