Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Doradca Klienta

Warszawa, mazowieckie

Adreams

Opis stanowiska pracy

Adreams to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań.

Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Szukamy ludzi, którym chce się chcieć!

Dołącz do najlepszych!

Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę?

Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce AGD/IT/RTV?

NA START OTRZYMASZ:

  • UMOWA BEZ OKRESU PRÓBNEGO
    - doceniamy Twoją pracę
  • NAJWYŻSZE ZAROBKI W BRANŻY
    - nieograniczone pieniądze w systemie premiowym
  • BOGATY PAKIET BENEFITÓW I UBEZPIECZEŃ
    - stawiamy na Twoje zdrowie
  • FUNDACJA STWORZONA DLA CIEBIE
    - pomagamy Twoim i Twoim bliskim

WSPÓLNIE BĘDZIEMY:

  • REALIZOWAĆ OCZEKIWANE CELE SPRZEDAŻOWE
  • DBAĆ O RZETELNĄ OBSŁUGĘ KLIENTA
  • KOMPLEKSOWO DORADZAĆ W ZAKRESIE OFEROWANEGO SPRZĘTU

DOŁĄCZ DO NAS

Nasza firma pomoże sprostać wyzwaniom jakie stawia Państwu jako pracodawcom rynek pracy.... Dzięki naszej wieloletniej strategii i doświadczeniu w zakresie HR jesteśmy realnym wsparciem dla wielu firm i organizacji. Jesteśmy najskuteczniejszą firmą na rynku w Polsce pod względem headhuntingu, sposobów dotarcia do kandydatów, badaniu kompetencji i umiejętności wspomagając się wieloma narzędziami z zakresu selekcji i rekrutacji.

Gwarantujemy że współpraca z nami rozwinie Twój biznes tak jak to sobie wymarzyłeś.
Zapraszamy do kontaktu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta