CS Group Polska S.A.

CS Group Polska to jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce. Specjalizujemy się w działaniach, które zwiększają widoczność firm w sieci oraz doradzamy skuteczne sposoby poszukiwania klienta w Internecie. Należymy do elitarnego grona agencji programu Google Premium Partners.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania, jakie stawiamy przed Tobą:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów na wyznaczonym obszarze,
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług/rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • Negocjowanie warunków współpracy,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami,
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • Samodzielności w prowadzeniu rozmowy handlowej i znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętności nawiązywania relacji i negocjacji z Klientami,
  • Pozytywnego nastawienia w osiąganiu założonych celów,
  • Dobrej organizacji pracy i pewności w działaniu,
  • Otwartości w komunikacji i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Doświadczenia w kontaktach z Klientami z sektora biznes2biznes,
  • Mile widziane będzie Twoje doświadczenie w sprzedaży usług dla biznesu.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym systemem prowizyjnym,
  • Indywidualny program rozwoju zawodowego i awansu,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport i benefity (bilety do teatru i kina, fitness i siłownia),
  • Wygodną lokalizację biura z własnym, bezpłatnym parkingiem,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Wyjazdy integracyjne i ciekawe szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop i telefon),

 Porozmawiajmy o Twojej karierze!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
CS Group Polska S.A. CS Group Polska S.A. Facebook Google Plus YouTube