Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/05/2018.

Doradca Klienta - zostań super sprzedawcą - Warszawa

mazowieckie

Consulting Solutions

Opis stanowiska pracy

zostań Superbohaterem Sprzedaży

zarobki nawet powyżej 4000 zł/mies.

MÓWISZ - MASZ!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w podstawie + prowizje
  • Wsparcie i pomoc na każdym etapie nauki i współpracy
  • Lokalizację w centrum Warszawy

PROSIMY O:

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjność min. 80 godzin w miesiącu
  • oOmunikatywność i zorientowanie na klienta
  • Ewentualne doświadczenie w pracy w Call Center

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę o możliwości przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 19.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Administratorem danych osobowych jest Consulting Solutions z siedziba w Pruszkowie, ul. Ołówkowa 1E. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgosy - dla potrzeb wszystkich rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Consulting Solutions to profesjonalna agencja z wieloletnim doświadczeniem na rynku... krajowym. Współpracujemy z wieloma polskimi firmami, dając zatrudnienie pracownikom z Polski oraz Europy Wschodniej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dołączenia do grona naszych pracowników.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KONSULTANTA OBSŁUGI KLIENTA - CALL CENTER
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Administracja biurowa