Opis stanowiska pracy

Startup Academy to dynamiczna organizacja edukacyjna wspierająca wszystkich którzy chcą wystartować i rozwinąć własny biznes. Prowadzimy od pomysłu przez dotarcie do pierwszych klientów aż do pozyskania finansowania.

Organizujemy wydarzenia otwarte, szkolenia i mentoringi, podczas których uczestnicy otrzymują konkretne wskazówki, techniki i narzędzia potrzebne do efektywnego rozpoczęcia i prowadzenia swojej działalności.

W naszych wydarzeniach wzięło udział ponad 10 000 osób. Dołącz do nas!

Obecnie nasza firma poszukuje nowych członków zespołu na stanowisko:

Doradca klienta

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum - ul. Bracka 23

Twoje zadania:

- Pozyskiwanie nowych Klientów indywidualnych poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy
- Zapewnianie Klientom wsparcia w zakresie oferty produktowej, doradztwo w zakresie organizowanych szkoleń i warsztatów
- Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
- Raportowanie aktywności za pomocą systemu zarządzania sprzedażą (CRM),
- Aktywne uczestnictwo przy rozwoju nowych produktów spółki

Oferujemy:

- Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na wspieranie przedsiębiorców
- Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych,
- Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premie),
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
- Możliwość realizacji własnych pomysłów,
- Wspólne działanie w ramach różnych działów Spółki,
- Szkolenia z zakresu organizacji pracy, produktowe oraz handlowe (umiejętności miękkie),
- Bogaty pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, siłowni

Wymagania

Nasze wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem,
- Umiejętność budowania długofalowych relacji,
- Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Kreatywność oraz umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań,
- Otwartość na innowacje,
- Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

Prezentacja firmy

Startup Academy to dynamiczna organizacja edukacyjna wspierająca wszystk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing