Oferta wyróżniona

Doradca Klienta (sprzedaż aparatury elektrotechnicznej)

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa zaopatrującego w elektrotechnikę Klientów Centralnej i Wschodniej Europy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta (sprzedaż aparatury elektrotechnicznej).

Zakres obowiązków:

  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta i umożliwienie kontaktu z doradcą handlowym,
  • Bezpośredni kontakt z Klientem,
  • Przygotowanie i negocjowanie ofert handlowych,
  • Przygotowanie dokumentów do sprzedaży,
  • Obsługa systemu w zakresie zamówień i fakturowania.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki- warunek konieczny!
  • Bardzo dobra znajomość aparatury niskiego napięcia,
  • Znajomość budowy rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie min. średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym,
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z Klientami,
  • Sumienność, dobra organizacja pracy,
  • Znajomość porgramu AutoCad- mile widziana.

Nasz Klient oferuje:

  • Samodzielne stanowisko, szkolenia i wsparcie merytoryczne w początkowym okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym,
  • Umowa o pracę,
  • Stablizację zawodową w międzynarodowym koncernie.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management