Doradca Klienta - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Poszukujemy Kandydatów dla naszego Klienta, globalnej firmy, o stabilnej pozycji na polskim rynku, ukierunkowanej na rozwój, stawiającej na różnorodność, oraz zaangażowanej społecznie. Nagradzanego pracodawcy, dla którego największą wartość stanowią ludzie. Aktualnie rozwijającej sieć sprzedaży i poszukującej talentów.

Doradca KlientaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywny rozwój nowego rynku sprzedaży, stałe powiększanie bazy klientów;
  • Profesjonalne doradztwo zgodnie ze standardami firmy;
  • Otwartość i uważność na potrzeby naszych klientów;
  • Realizacja celów biznesowych.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Przedsiębiorczość i biznesowe nastawienie do pracy, profesjonalizm;
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność;
  • Chęć doskonalenia i rozwoju;
  • Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

  • Wsparcie w okresie wdrożenia: otrzymasz plan wdrożenia, wsparcie mentora oraz trenera;
  • Transparentne wynagrodzenie: podstawa 6000 zł + system prowizyjny proporcjonalny do zaangażowania;
  • Sprawczość, masz wpływ na rozwój firmy, doceniamy kreatywność;
  • Innowacyjne narzędzia, dzięki którym możesz działać zdalnie;
  • Pakiet medyczny, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • Najlepszy produkt w branży;
  • Stabilną współpracę; naszą siłą jest wzajemne wsparcie, szacunek i wysoka etyka pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.