Doradca klienta biznesowego

IRL Polska Sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

IRL Polska sp z o. o. to bezpośredni sprzedawca energii elektrycznej dla Klientów biznesowych i instytucjonalnych. Firma prowadzi działalność w dwóch segmentach:

  • detalicznej sprzedaży energii elektrycznej,
  • hurtowym obrocie energią elektryczną.

IRL Polska należy do Grupy zrzeszającej spółki branży energetycznej, prowadzące działalność na rynkach w regionie bałtyckim. Spółka dominująca tej Grupy – AB Inter Rao Lietuva, notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób chcących nawiązać współpracę jako

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie kontraktów (segment B2B);
  • Systematyczne raportowanie wyników sprzedaży;
  • Dbanie o wizerunek Spółki i reprezentowanie jej na rynku.
  • Zapewnienie wysokiej i profesjonalnej jakości świadczonych usług

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów będzie dodatkowym atutem;
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne;
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • System wynagrodzeń składający się z wysokich prowizji;
  • Jasne oraz stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności;
  • Narzędzia i materiały niezbędne do pracy;
  • Pakiet szkoleń;
  • Wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia!

Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z2014 r. poz. 1182, 1662).

Prezentacja firmy

IRL Polska Sp. z o.o. została utworzona we wrześniu 2012 roku. Fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Energetyka