Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Warszawa, mazowieckie

Renault

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona na w/w stanowisku osoba, będzie odpowiedzialna za wyniki osiągane w sprzedaży części zamiennych na obszarze województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego. Praca wiązać się będzie z koniecznością częstych wyjazdów na terenie Polski.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • udokumentowane doświadczenia handlowe,
  • praktyczna umiejętność sprzedaży oraz negocjacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Dobra znajomość języka francuskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Renault S.A. to istniejący od 1899 r. we Francji producent samochodów, będący zarazem... jedną z najstarszych firm samochodowych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Doradztwo / Konsulting