Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0030703

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • Obsługa przydzielonego portfela klientów
  • Realizacja aktywności sprzedażowych (za pomocą istniejącej bazy klientów)
  • Budowanie trwałych relacji z klientami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie - mile widziane kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia)
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży - mile widziane
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej - mile widziane
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Samodzielność oraz konsekwencja w dążeniu do celu :)
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
  • Nie jest wymagana znajomość języka angielskiego :)

Oferta:

  • Bazę klientów, którą będziesz mogła/mógł wykorzystać w działaniach sprzedażowych :)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych celów (4000 - 7000 zł brutto)
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • Miłą atmosferę w pracy :)
  • Ateakcyjna lokalizacja - Centrum Warszawy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Ubezpieczenia