Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

Autogala Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Dealer VOLVO znajdujący się w Warszawie przy ul. Toruńskiej 90 poszukuje osób na stanowisko:

DOŁĄCZ DO NAS, JEŻELI:

  • Masz żyłkę handlową, lubisz i potrafisz sprzedawać,
  • Łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz i potrafisz pracować aktywnie z klientem,
  • Wytrwale, z zaangażowaniem dążysz do celu i realizacji planów sprzedaży,
  • Lubisz wygrywać indywidualnie i zespołowo,
  • Motoryzacja to Twoja pasja (nie musisz mieć doświadczenia w branży motoryzacyjnej),
  • Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju marki VOLVO w Polsce,
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.,
  • Znasz praktycznie pakiet Office.

OFERUJEMY:

  • Program wdrożenia i szkolenia zapewniający szybką i skuteczną adaptacje w miejscu pracy,
  • Rozbudowany program rozwoju kompetencji i szkoleń handlowych oraz produktowych,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie Autogala – salonie dealerskim VOLVO działającym od 2004 roku,
  • System wynagrodzeń doceniający osiągane rezultaty składający się z części stałej oraz premii,
  • Dużą dawkę samodzielności i wyzwań oraz pracę w dynamicznym i otwartym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Autogala Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Autogala Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Toruńskiej 90. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Spółka Kometa rozpoczęła swoją działalność w 1994r, kiedy to podp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi