Doradca ds. nieruchomości

Loco Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

LOCO Real Estate od 2010 roku specjalizuje się w wynajmie apartamentów i domów na terenie Warszawy oraz w Konstancinie-Jeziorna. W swojej ofercie posiadamy mieszkania i domy na rynku wtórnym i pierwotnym. Obsługujemy prestiżowych klientów takich, jak ambasady, instytucje międzynarodowe oraz największe światowe firmy działające w Polsce. Świadczymy usługi na rzecz m.in. Ernst&Young, Jeronimo Martins, PWC, Ikea, Air Berlin, BZWBK, Huawei, Hugo Boss itp.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Podczas szeroko rozumianego wprowadzenia, przedstawimy Ci podstawowe zadania doradcy nieruchomości (k/m). W koordynacji z szefostwem jak i samodzielnie będziesz obsługiwać ekskluzywnych klientów od strony popytowej oraz podażowej. Oprócz klasycznego pośrednictwa powierzymy Ci stałą opiekę nad klientami korporacyjnymi. Na indywidualnej ścieżce rozwoju postaramy się wydobyć Twoje unikalne zdolności i będziemy je wspólnie rozwijać pod kątem biznesu

Wymagania

Będziesz idealnym kandydatem/ką jeśli pochodzisz ze stolicy bądź dobrze znasz topografię miasta, jesteś absolwentem/ką wyższej szkoły z kierunków ekonomicznych, politycznych, lingwistycznych bądź też pokrewnych. Przekonasz Nas do siebie mocno rozwiniętymi umiejętnościami pewnej prezentacji swojej osoby oraz zdolnościami interpersonalnymi. Dzięki mocno rozwiniętym analitycznym umiejętnościom i koncepcyjnym myśleniu, udaje Ci się szybko i efektywnie reagować na prawdziwe potrzeby klientów, płynnie władasz językiem polskim i angielskim. Twoim atutem będzie znajomość drugiego języka obcego.

Oferujemy

Oferujemy Ci ambitną i różnorodną działalność w firmie średniej wielkości, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju. Od początku Twojej działalności zapewnimy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, klientów, oferty nieruchomości oraz zarobki umożliwiające życie na wysokim poziomie.

Prezentacja firmy

LOCO Real Estate Warszawa to specjaliści od nieruchomości dla ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting