Doradca ds. Nieruchomości Komercyjnych - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do działu nieruchomości komercyjnych kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres zadań:

zarządzanie obiektami biurowo - magazynowymi

bieżący kontakt z najemcami obiektów, w tym: prowadzenie codziennej korespondencji, rozwiązywanie bieżących problemów, rozliczanie kosztów mediów, przygotowywanie raportów i zestawień

ścisła współpraca z ekipami świadczącymi serwis techniczny oraz utrzymanie czystości nieruchomości

Nasz Klient oczekuje:

3-4 letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku

Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Wysokiej etyki biznesowej połączonej z wysokim poziomem profesjonalizmu oraz szeroko rozwiniętymi zdolnościami komunikatywnymi

Praktycznej wiedzy na temat rynku nieruchomości komercyjnych

Dokładności połączonej ze zdolnościami analitycznymi

Nasz Klient zapewnia:

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system prowizyjny

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji

Niezbędne narzędzia pracy

Sprawny proces rekrutacyjny

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena