Distributors Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta FMCG, oferującego produkty dla HoReCa, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Distributors Development Manager. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój kanału sprzedaży HoReCa poprzez nawiązanie współpracy z dystrybutorami, którzy sprzedają produkty w tym kanale oraz bezpośrednim kontakcie z kluczowymi Klientami Firmy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent z branży FMCG, który oferuje swoje produkty w kanale HoReCa.

Opis stanowiska

  • Rozwój sieci dystrybutorów we wszystkich głównych miastach,
  • Rozwój kluczowych klientów we współpracy z dystrybutorami,
  • Rekomendacja i plan rozwoju rozwoju kanału w krótkiej i dłuższej perspektywie,
  • Propozycja planu rozwoju biznesu z dystrybutorami,
  • Prowadzenie prezentacji produktowych dla sił sprzedaży dystrybutora i dla klientów,
  • Ustalanie celów sprzedażowych dla dystrybutorów,
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży dystrybutora,
  • Monitoring działań konkurencji,
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów ze współpracy z dystrybutorami i Klientami docelowymi,
  • Realizacja postawionych celów miesięcznych, kwartalnych i rocznych,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, raportowanie do centrali Firmy,
  • Doświadczenie w sprzedaży przez dystrybutorów, preferowane w kanale HoReCa,
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, przedsiębiorczość w działaniu,
  • Doświadczenie w rozwoju biznesu, pozyskiwaniu klientów,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • samochód służbowy,
  • roczny system bonusowy,
  • opieka medyczna,
  • karta sportowa,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page