Digital Marketing Specialist (Senior) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, skandynawskiej firmy produkcyjno - handlowej działającej w branży technicznej w sektorze B2B, światowego lidera w swoim segmencie rynku, poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko:

Digital Marketing Specialist (Senior)Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby dojrzałej biznesowo, samodzielnej, niezależnej, odważnej i nie bojącej się wyrażać swoich opinii i bronić swoich racji, lubiącej nowe wyzwania i otwartej na nowości, uśmiechniętej z pogodnym usposobieniem, z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze digital marketingu

Główne zadania:

  • opracowanie i wdrażanie strategii w obszarze digital marketingu,
  • zarządzenie budżetem marketingowym,
  • prowadzenie kampanii reklamowych i moderowanie dyskusji w mediach społecznościowych,
  • tworzenie treści do publikacji w sieci i realizacja działań reklamowych online wspierających sprzedaż,
  • analiza efektywności podejmowanych działań i proponowanie zmian na rzecz maksymalizacji efektywności komunikacji w kanałach elektronicznych,
  • wdrażanie, optymalizacja i zarządzanie kampaniami Google Ads, Google Merchant, Facebook Ads, YouTube Ads o zasięgu globalnym + analiza ruchu Google Analitycs.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze digital marketingu,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość specyfiki segmentu B2B i B2C,
  • doświadczenie SEM/SEO,
  • doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych,
  • praktyczna znajomość systemów reklamowych serwisów Google, Facebook, Instagram, LinkedIn
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie (kontakty z zagraniczna centralną).

Nasz Klient oferuje:

  • dużą samodzielność działania, stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna),
  • przyjazne środowisko pracy i pracę w nowoczesnym biurze w międzynarodowym środowisku,
  • dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • pracę stacjonarną (Poznań lub Warszawa) + home office.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.