Digital Marketing Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się sieci handlowej związanej z rynkiem sprzętu elektronicznego poszukujemy:

Digital Marketing SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Planowanie i koordynowanie kampanii e-marektingowych
  • Tworzenie nowych koncepcji i strategii działań marketingowych
  • Przygotowywanie wytycznych w celu zwiększenia współczynnika konwersji
  • Konfiguracja kampanii marektingowych w Google Analytics
  • Monitorowanie i analiza efektywności prowadzonych działań
  • monitorowanie działań konkurencji i rynku oraz trendów w obszarze e-commerce

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi Google Analytics oraz Google Tag Manager
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność i inicjatywa w prowadzonych działaniach
  • Systematyczność i terminowość

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych
  • Zniżki na produkty firmowe
  • atrakcyjny system premiowy po okresie próbnym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.