Digital marketing & e-commerce coordinator

Sage Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Sage - lider na rynku zintegrowanych systemów księgowych, płacowych i płatniczych, wspierający ambicje przedsiębiorców na całym świecie.

Zaufały nam miliony przedsiębiorców z małych i średnich firm, będących fundamentami rozwoju globalnej gospodarki. W każdej chwili, każdego dnia pielęgnujemy to zaufanie wiedząc, że przekucie wymarzonego pomysłu na biznes na sposób na życie wymaga ciężkiej pracy i osobistych wyrzeczeń. W świecie, w którym liczy się tylko głos największych, zawsze będziemy wsłuchiwać się w głos przedsiębiorców. Nasi klienci poświęcają się, podejmują ryzyko podążając ku swoim marzeniom i realizując swoje pasje.

Zmieniamy sposób, w jaki miliony przedsiębiorców na całym świecie śledzą przepływ środków w swoich firmach. Zmieniamy również sposób prowadzenia biznesu.

Wierzymy w odpowiedzialność społeczną świata oraz w to, że wśród środowisk, na które oddziałujemy odgrywamy pozytywną rolę. Taki sposób prowadzenia biznesu uważamy za właściwy.

Tego podejścia do biznesu oczekujemy od wszystkich Kandydatów, bez względu na stanowisko, na które aplikują.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i wdrażanie strategii komunikacji i marketingu oferty usług edukacyjnych w Internecie
  • Zarządzanie platformą e-commerce do sprzedaży usług edukacyjnych
  • Przygotowanie, wdrażanie, optymalizacja i rozwój narzędzi do realizacji kampanii internetowych
  • Pozyskiwanie partnerów i dystrybutorów oferty usług edukacyjnych w Internecie
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencje, media, podwykonawcy) w zakresie rozwoju istniejących i nowych serwisów edukacyjnych
  • Współtworzenie strategii komunikacji oferty usług edukacyjnych w mediach społecznościowych
  • Identyfikacja nowych trendów w marketingu internetowym i e-commerce, monitorowanie rynku, analiza działań, rekomendowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży produktów w Internecie
  • Analiza efektywności prowadzonych działań - sporządzanie analiz, raportów i prezentacji

Wymagania:

  • Min 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą internetową oraz marketingiem internetowym na rynku usług edukacyjnych
  • Praktyczna znajomość narzędzi internetowych (e-commerce i online marketing)
  • Kreatywność i znajomości trendów oraz kierunków rozwoju dla rynku e-commerce i online marketing
  • Orientacja na cel
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne miejsce pracy w międzynarodowej firmie,
  • Dedykowany pakiet szkoleń, spójna ścieżka kariery
  • Pakiet medyczny, sportowy
  • Dostęp do Sage Academy – wirtualnej platformy zawierającej ponad 3,5 tys. kursów i szkoleń w językach angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim
  • Dodatkowe 5 dni wolnego rocznie do wykorzystania na wolontariat
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.